KĀ KĻŪT VESELAM.

0084 veseliba

 

KĀ KĻŪT VESELAM. Nāk ziema, kārtējais vīrusu un gripu epidēmiju laiks ir klāt. Ārsti tam visam izraksta kaudzi antibiotikas, dzeriet veseli! Tās pēctam atstāj negatīvu iespaidu uz cilvēka imūnsistēmu un iekšējiem orgāniem. Ķīmija bloķē organisma funkcijas un pazūd slimības simptomi l, imūnsistēma vairs nezin, ka esat slimi. Vai ir alternatīva metode neiznīcinot sevi ar tabletēm? Par laimi ir un daudzas. Šeit aprakstīsim vienu no tām. Senie šamaņi sen zināja kas patiesībā ir slimība un kā to izārstēt. Sāksim ar to, ka cilvēku ķermenis ir vibrāciju kopums. Ja mūsu organisms saskaras ar citām vibrācijām, vai nu tās apslāpē vai izmanto savām vajadzībām. Vīrusa infekcija ir specifisks vibrāciju kopums kurš apslāpē organisma konkrētās frekvences, līdz ar to arī organisms saslimst jo vairs nefunkcionē kā tam būtu jābūt. Tad nu lūk. Jūsu uzdevums ir atslēgt vīrusa infekcijas vibrācijas pirms tās nodara ļaunumu jūsu ķermenim. Lai to izdarītu, pietiek ar 15 minūtēm. Noteikti palīdzēs justies labāk un iespējams pat pilnībā izārstēties no vīrusa infekcijas slimības padsmit minūšu laikā.
1) Apgulieties ērti (bez spilvena un bez segas);
2) pārliecinieties, vai jums neviens netraucēs tuvāko 15 minūšu laikā;
3) iztēlojieties, ka viss, kas ir apkārt ir tikai frekvence, vibrācija;
4) iztēlojieties, ka jūsu ķermenis ir vibrācija;
5) iztēlojieties savu slimību kā jums nevajadzīgu vibrāciju un nodefinējiet to savā ķermenī kā skaņu, kā akordu, vai kā krāsu kas ir nepatīkama un neattiecas uz jums (kam ko ērtāk – iztēloties krāsu vai skaņu, var abus kopā);
6) fiziski izstiepieties, sāciet staipīties, ķermenis jums pateiks priekšā kā to labāk darīt. Fiziski ar spēku stiepjat savas locītavas, lociet tās ar spēku uz āru. stiepieties paši, varat šķobīt seju, varat kasīties galvu vai ķermeni, izdvest skaņas utt. Stiepjat, spiežat, locat savu ķermeni ar spēku kā vien labpatīk vadoties pēc sajūtām un iztēlojieties, ka tā nevajadzīgā krāsa vai skaņa tiek it kā izspiesta no organisma, ka jūs paejiet, pabīdiet sevi sānis, savu skaņu vai krāsu vibrāciju prom no nepatīkamās infekcijas.
7) pazīme, ka visu darāt pareizi ir žāvas. Jūs sāksiet žāvāties un tecēs asaras.

Paši sajutīsiet kad pietiek. Slimība atkāpsies.
Lai visiem spēka un prieka pilns gada pēdējais mēnesis!