Šokējoša patiesība par veselību un mūsdienu medicīnas struktūru.

0079 medicina

Šokējoša patiesība par veselību un mūsdienu medicīnas struktūru. Šeit varētu uzrakstīt veselu grāmatu, bet iesākumam uzrakstīsim īsumā par visu pārāk gari neiedziļinoties. Rakstīšu parastiem vārdiem ne priekš ārstiem, bet ja kāds ārsts gribēs iebilst – lūdzu, varam padiskutēt privātajās konsultācijās Baltu retrīta centrā arī ar medicīniskiem terminiem.

Jāsāk ar pašu pamatu. Kas vispār ir slimība. Mūsdienu medicīna uzskata, ka slimība ir organisma funkciju traucējumi. Ka organismā tiek izjaukta homostāze, par ko gudrīši sauc spēju pastāvīgi darboties nodrošinot funkcionālo sistēmu vienotību un pilnvērtīgu fizioloģisko procesu saglabāšanu. Tad nu lūk. Pašos pamatos uzskats ir totāli un pilnīgi un galīgi nepareizs. Pastāstīšu kāpēc. Mūsdienu rietumu medicīna organismu uzskata kā funkcionējošu gaļas gabalu – biorobotu, kur dzīvība ir funkciju kopums, kurš radies gadījuma pēc. Ja kāda organisma daļa, līdzīgi kā automašīnā iziet no ierindas tad tā ir jāsalabo vai jānomaina ja tas iespējams. Ja ne tad bai, bai. Sāksim ar to, ka organisms nav gaļas gabals. Organisms ir enerģētisks, pašatjaunojošs mehānisms, kurš jāuztver kā viens vesels – tas ja skatāmies no cilvēciskā viedokļa. Ja no kosmiskā skatījuma, tad organisms ir hologrāfisks instruments šajā matricas kodā ar kura palīdzību var veidot realitāšu versijas. Skan sarežģīti, bet īsumā to var nosaukt par gara projekciju.

Ko tad dara mūsdienu medicīna. Paņem vienu orgānu un sāk to ārstēt ar ķīmijām. Varētu teikt, ka cīnās praktiski tikai ar simptomiem un tas medicīnai ir izdevīgi. Vis sākas ar dzīvesveidu un uzturu. Cilvēki ēd ķīmiski sazāļotu pārtiku. E-vielas produktos, tas vēl mazākais, pat audzējot pārtiku sasmidzinātu ar pesticīdiem. Reti kurš izvēlas uzturā organisku pārtiku. Pēc tam mediķi Iebaro cilvēkam ķīmiju novācot simptomus un galīgi sagrauj praktiski visu endokrīno sistēmu. Endokrīnā sistēma atbild praktiski par visa ķermeņa orgānu funkcionalitāti. Tai brīdī sākas lēna un mērķtiecīga cilvēka nogalināšana. Turpina barot ar indi, atvainojos, mūsdienās tās sauc par zālēm, un cilvēks turpina būt atkarīgs no ārsta. Te maza atkāpe par sistēmu kurai tas nepieciešams.

Sistēmai ir būtiski, ka cilvēki dzīvo bailēs un ir atkarīgi no sistēmas, tas nozīmē, ka vajadzīga nauda, veselības apdrošināšana, bet, lai tas būtu, ir jāvergo sistēmai. Medicīna ir grandiozs mehānisms cilvēku paverdzināšanai. Tātad, pirmais, jāpanāk, ka cilvēki slimo, pēc tam jārada vīzija par to, ka cilvēki tiek ārstēti un to var panākt ar simptomu novākšanu. Pēc tam lēnā garā cilvēks jānoindē jo nevar tak pamest ārstēšanu ja cilvēks ir slims, bet ārstējot ar indi, agrāk vai vēlāk cilvēks nomirs. Tā šī ķēdīte strādā, diemžēl, pat ārsti to nezin, viņi dzīvo patiesi ilūzijās, ka palīdz cilvēkiem.

Tātad. Kā notiek cilvēku saslimdināšana. Tas sākas pirmajā dzīves minūtē. Nabas saite tiek pārgriezta uzreiz pēc bērna izņemšanas. Kas notiek? Bērna organisms nav pilnvērtīgi sācis funkcionēt un pārgriežot nabas saiti tas cieš skābekļa badu un imūnsistēmai tas ir pamatīgākais stress. Praktiski imūnsistēma tai brīdī tiek iznīcināta. Pareizi būtu pēc bērna izņemšanas to pabarot ar krūti un pēc pus stundas pārgriezt nabas saiti !!!!!!!!! Ja kādam būs interese, privāti varam pastāstīt kā un kāpēc tas darbojas. Tad nu nākamais saslimdināšanas solis ir ēdiens, bet tas cits topiks. Pēc tam ik gadu cilvēki slimo ar vīrusiem un gripu. Mhm, ik pāris reizes gadā vīrusiem notiek it kā mutācija un tie tagad jums uzbrūk. MELI! dabā pat dažādos kontinentos, kuri desmitiem tūkstošu gadu atpakaļ bija savienoti, dzīvo vienādas vīrusu formas. Nekādas mutācijas nav. Vīrusi tiek izveidoti MĀKSLĪGI laboratorijās un izsmidzināti lielveikalos un sabiedriskā transporta pieturvietās. Diemžēl tā nu tas ir, arī tepat Latvijā. Tad nu cilvēki dodas pie ārstiem un pusdienās kopā ar ķīmisko pārtiku ēd zāles un indējas galīgi un pavisam.

Tāpat kā vīrusi, arī smagās slimības ir radītas laboratorijās. Ērču encefalīts, laimas slimība, tas pats aids utt. Vislielākais sviests ir vēzis. Medicīna dara visu, lai to neizārstētu kaut patiesībā vēzis ir visvienkāršākā Candida sēnīte un ja ir bojāta imūnsistēma tad organisms to nespēj noturēt un sākas metastāzes. Tas ir pēdējais organisma centieni nobloķēt šo sēnīti, bet ko dara medicīna? Nogalina cilvēku galīgi ar ķīmijterapiju un apstarošanu. Neviena no šīm metodēm nekad nevienam nav palīdzējusi. Tās ir orientētas uz cerību, ka apstarojot ķermeni visticamāk pirmās nomirs mutējošās šūnas. Ja arī cilvēks mistiskā kārtā paliek dzīvs un šīs mutējošās šūnas tiek nonāvētas, pēc kāda laika vēzis parādās citā ķermeņa daļā jo organisma imunsistēma ir pamatīgi iedragāta.

Murgs. Bet ar to vēl stāsts nebeidzas. Ir mediķi kuri tiešām cenšas palīdzēt cilvēkiem un ir atklājuši fantastisku veidu vēža ārstēšanai – ar dzeramo soda, padarot cilvēka ķermeni sārmainu (arī ikdienā ēdot sārmainu pārtiku vēzis kā tāds nav iespējams jo šai sēnei patīk skāba vide). Viņi ir paspējuši izārstēt daudz cilvēku līdz tiem atņem licenci un līdz viņi nonāk cietumā par savu pacientu itkā tīšu mēģinājumu noslepkavot izmantojot nepārbaudītas metodes. Piemēram ASV nesen tika nošauti, ar lodi pierē, seši ārsti homeopāti. Tā lūk mīļie lasītāji. Ir atklātas vēl daudzas ārstēšanas metodes, piemēram ar ūdeņraža peroksīdu H2O2 (Ivana Neumivakina metode), jā, to ko lej uz brūcēm, tik tas kurš aptiekā nopērkams ir ar piejauktu indi, lai cilvēki to nedzertu un nelietotu intravenozi. Viņam klāt ir vai nu fosforskābe vai nātrija benzoāts. Tīro jūs te nedabūsiet. Ar to ir izārstējušies ļoti daudz cilvēku un tās nav leģendas. (Ja gadījumā kādam interesē šis līdzeklis, rakstiet mums privāti, pastāstīsim kur to var pasūtīt.) Šoreiz neiedziļināsimies dziļāk kā tas viss strādā un kā tas atstāj enerģētisko iespaidu uz cilvēka organisma hologrammu jo raksts sanācis jau pietiekami gars, un par to parunāsim citreiz.

Tad nu kas finālā sanāk. 98% medicīna ir meli. Jūs varat būt veseli bez šīs struktūras, bet viņi darīs visu, lai to nepieļautu jo pirmām kārtām tā ir cilvēka atkarība no medicīnas, kas ir sistēmai galvenais, pēc tam tas ir miljardu bizness un pašās beigās, tas ir visas pasaules novešana bedrē. Mēs ļoti ceram, ka cilvēki modīsies un sāks apjaust patiesību. Ja kādam ir kādi jautājumi, rakstiet uz balturaksti@gmail.com Nobeigumā vēlos teikt, ka ārsti, kā cilvēki ir tādi paši kā citi, viņi grib citiem palīdzēt, grib labu, bet viņi ir apmuļķoti kā pārējie un tikai retais zina patiesību. Protams, te negāja runa par visu medicīnu. Traumatologi un vēl daudzi citi tiešām var palīdzēt kā arī ir zāles kuras attiecīgās situācijās ir vajadzīgas, bet tās ir unikālas situācijas kuras jāizskata atsevišķi. Sāciet ar sevi, ar savu ikdienu un pārtiku. Mostieties no sava miega un tad paši saskatīsiet patiesību. Lai jums visiem veselība.