Brīvības Prakse 2017/2018

 

Par jauno “Brīvības Prakse 5” 2018 lasi šeit ►

 

Ja Tavas pasaules uztveres pamatā ir Brīvība, Cieņa un Mīlestība, tad, iespējams, šis ir domāts tieši Tev.
No septembra “Brīvības Prakse 2017” – Apmācību un meditāciju prakses kurss.

Kopā tiks komplektētas 3 grupas:

* Brīvdienu grupa sestdienās. Pirmā nodarbība 9. Septembrī 10:00 – 12:30        (Grupa nokomplektēta. Vairāk brīvu vietu NAV.)

* Darba dienu grupa otrdienās. Pirmā nodarbība 12. septembrī 19:00 – 21:30   (Grupa nokomplektēta. Vairāk brīvu vietu NAV.)

* Darba dienu grupa trešdienās. Pirmā nodarbība 13. Septembrī 19:00 – 21:30 (Grupa nokomplektēta. Vairāk brīvu vietu NAV.)

 * Informācija par brīvajām vietām vairs netiek atjaunota. Ja Tev ir interese par “BRĪVĪBAS PRAKSE,” tad iespējams komplektēsim nākamo grupu. Lai uzzinātu precīzu informāciju sazinieties ar mums ►

 

 

Tu netici, ka vari iegūt lielāku brīvību un vari justies daudz, daudz patiesāk un gaišāk? Pamēģini! Ja pēc pirmā mēneša Tu tomēr izdomāsi, ka kurss Tev nav noderīgs, tad mēs atgriezīsim samaksāto naudu.

Brīvības Praksē Tu:
* Sadzirdēsi savu augstāko “Es”;
* Iepazīsi savu patieso Brīvību;
* Atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem;
* Atgūsi savu harmoniju.

Tas, ko Tev parādīsim, ir ceļš uz Tavu Brīvību, kā radīt sev pilnīgi jaunu pasauli, pieredzēt to, kas Tu patiesībā esi. Izjust un būt brīvam. Izklaidi mēs šeit nepiedāvājam, tāpēc būs tik viegli, cik Tu pats atļausi, lai ir viegli.

Balti piedāvā Tev iespēju apgūt senās Baltu tautu praktiskās tehnikas zināšanas intensīvajos kursos Baltu Retrīta Centrā. Programmā esam iekļāvuši gan teoriju, gan praksi, gan meditācijas, gan rituālus un daudz ko citu.

Kursa tēmas:
* Prāta kontrole, neiro lingvistiskā programmēšana, astrālā programmēšana;
* Emociju kontrole, iekšējo un ārējo ietekmju pārvalde;
* Īpašumi un materiālā pasaule;
* Attiecības, sekss un mīlestība;
* Sieviešu, vīriešu enerģijas;
* Duālisms un multidimensionālās izvēles;
* Darbs ar zemapziņu, visu slāņu un bloku pārvalde;
* Veselība. Pārtika, dzīves veids, dabas dziedniecība;
* Masāžu tehnikas, akupresūra, meditatīvā plaukstu dziedniecība;
* Ekstrasensorika;
* Sapņi un to kontrole – lucid dreaming;
* Karmas programmas;
* Mākslas terapija;
* Apziņas atvēršana;
* Paralēlo dvēseļu aspektu komunikācijas tehnika;
* Laiks. Šeit un tagad visumā. Nākotne, Pagātne un Tagadne;
* Paralēlo pasauļu versijas un dvēseles aspekti;
* Realitātes transērfings;
* Dvēseles apziņa;
* Mandalu meditācija;
* “Es esmu” un “Es neesmu” apziņas līmeņi;
* Sevis pārprogramēšana;
* Aktīvās uguns, ūdens, gaisa, zemes meditācijas;
* Senie Baltu tautu rituāli;
* Radīšana.

Nodarbības notiks 4 reizes mēnesī. Nodarbības laiks 3×40 min. Ar 10 min. tējas pauzēm. Kopējais apmācības kursa garums ir 6+1 mēneši (72+12 akadēmiskās stundas), kur pēdējais mēnesis ir individuāla prakse.

Šis kurss ir izveidots kā kāpnes, kur katra lekcija ir kā pakāpiens nākamajai, tāpēc būtiski ir ierasties uz visām nodarbībām.
Ja attaisnotu iemeslu dēļ nevarēsi apmeklēt kādu no nodarbībām, varēsi to noskatīties video ierakstā tepat uz vietas mūsu retrīta centrā.

 

Nodarbības notiks Saulkrastu pusē – 35 minūšu braucienā no lielveikala Alfa. Nodarbības notiks gan telpās, gan brīvā dabā. Pie mums ērti var nokļūt arī ar vilcienu, autobusu vai sarunāt kopā braukšanu ar kādu grupas biedru, kurš brauks ar auto.

Sīkākai informācijai un lai pieteiktos, raksti uz E-pastā lūdzu norādi savu kontakttālruni un vārdu.

Vai arī zvani mums pa tālruni .

Lūk, dažu iepriekšējo Brīvības Prakšu beidzēju atsauksmes:

***

Man “Brīvības prakse” bija Meditatīva kopā būšana, kur:
– pilienu pa pilienam un dažbrīd īstā Cunami formā uzpildīt drosmi spert soļus un palikt uz Sava Īstā ceļa, ārpus ierastajām komforta zonām;
– piedzīvot atklāsmi, ka iegūstu ne tikai to, kam braucu pakaļ, bet arī to, ko man patiesi šajā mirklī vajag;
– iegūt jaunus apziņas plašumus (fiziski, mentāli, emocionāli un arī ārpus tā..).
Brīvības prakse ir pilna signālu, kas norezonē ar katra iekšējo būtību, rosinot katram pašam dziļi sevī spilgtus impulsus, kam uzticēties un sekot.
Tas ir sākums, kam nav beigu.
Pateicībā, Linda

***

” Brīvības prakse ” man parādīja, ka eksistē pilnīgi cita līmeņa brīvība. Es braucu mācīties, kā kļūt vairāk brīvam savā istabā, taču mani izveda ārā no telpas un parādīja, ka ir debesis un zvaigznes. Bija jēdzieni, kas ikdienā likās zināmi un pierasti, ka ” tur neko nevar mainīt”. Taču izrādījās citādi, izrādījās, ka pasauli var mainīt, izjust un pieredzēt no pavisam cita skatu punkta – pieredzēt ko nozīmē dzīve, sajust ko nozīmē brīvība. Ikvienam, kuram liekas, ka mūsu domāšanu, uztveri un sajūtas cenšas ievirzīt šaurā diezgan depresīvā tunelī es varu pateikt, ka jums neliekas. Ejiet uz “brīvības praksi” un sajūtiet debesis.
Lai jums veicas! Mārtiņš

***

Viss izskatās pavisam savādāk nekā pierasts redzēt! Esmu priecīga, ka ir cilvēki, kas mums palīdz atvērt acis un IERAUDZĪT….Paldies Jums par to!
Inese

***

Ja Tu nemeklē Skolotāju, kam sekot, bet meklē savu ceļu. Ja Tu gribi atgriezties pie sevis, būt savā centrā, bet Tev traucē apkārtējais „troksnis”. Ja Tu jūti, ka ilgojies pēc savas iekšējās māju sajūtas un brīvības. Ja Tev līdz kaklam sistēmiskās pasaules izmisīgās pūles savilkt saites arvien ciešāk. Ja vēlies redzēt, kā dabiski atkrīt muļķīgas ilūzijas un iedomas, viltus pasaules un hipnotizējošie sapņu tīkli. Ja Tu gribi sajust, kā tas ir – pilnībā būt un reizē nebūt, šie kursi ir Tev! Lai izdodas!
Zane

***

Mīļie Balti, paldies par iespēju būt. Šajos vakaros bija vārdos neaprakstāmā un nenosaucamā, bet sajūtamā enerģija caur ārdīšanu, radīšanu un mīlestību. Pēc šī cikla es esmu modusies pati sev. Ar katru mirkli vairāk atrodoties sevī, vairāk izjūtu enerģiju, kādu agrāk neesmu izjutusi. Es vairāk pavadu laiku ar sevi, nevis ar iekšējiem satricinājumiem, es vairs tajos nepiedalos, tādējādi kļūstot par brīvu radību. Paldies, Balti, par iedrošinājumu, impulsu un jūsu spēku, tiešumu un atklātību.
Sirsnībā, Inta.

***

Pasakaini viegls ceļojums sevī. Paldies par visu! Pavisam noteikti viss uzzinātais un atgadinātais palidzēja atkal sajust, kā ir būt sev pašam..mierā..cieņā… ar sevi un visu apkārtējo.
Ikdiena vairs nav tik ikdienišķa ar to mieru un pateicību, kādu tagad dzīvoju.
Toms Ričards Kramiņš

***

Brīvības prakse ir mana vērtīgākā pašizaugsmes pieredze līdz šim. Es iepazinos ar patieso sevi un guvu atbildes uz visiem sev svarīgajiem jautājumiem. No sajūtas, ka brīnumu nav uz sajūtu, ka brīnums ir viss – mīļš paldies BALTI par dzīvi transformējošo pieredzi!
Luīze Kalniņa

***

Baltu „Brīvības prakse” ir jaudīgākā no semināriem/praksēm, kuru esmu apmeklējusi.
Ieteiktu apmeklēt cilvēkiem, kas jau ne pirmo gadu lasa „šāda tipa” grāmatas un apmeklē seminārus, meditācijas utt… un gandrīz uz visur jau ir bijuši, gandrīz visu jau ir dzirdējuši!!!
Baltu „Brīvības praksē”, jūs nedzirdēsiet tradicionālo pamatinformāciju, kas ir izlasāma daudzās grāmatās. Tur ir iespēja paskatīties UZ VISU TO PAŠU no pavisam CITA redzes PUNKTA un reāli SAJUST TO!
Man ļoti saistošs bija arī formāts – mazs cilvēku skaits grupā un individuāla pieeja!
Inese Saiva

***

Baltu “Brīvības Prakse”. Grūti Tev pateikt par ko ies runa, jo Tas Tev nāks caur Tevi, dzirdēsi, sajutīsi daudz, bet sadzirdēsi savu. Ja gribi precīzāk, Tad man jātēlo, jāmelo, jāizlokās Tavā priekšā kā klaunam, jo pagaidām Tev vajag tā, lai Patīk. Tā, lai Tevi aizķer un Tev Patiktu tas ko teikšu. Pagaidām, droši vien, Tu to meklē. Patīk, tas ko dzirdu un redzu, bet nezinu kas tur iekšā par krokodīlu. Pagaidām, lai Tu piekristu sevi spaidīt, mīcīt kā mīklu, Tev vajag īpašo Guru jo Tev šķiet, ka Tikai caur kādu, tur Ārpusē būs atbilde. Pagaidām Tu pat nenojaut cik Tu Pats daudz zini un jūti, jo mēs visi vienādi esam.

Atcerēšos kā Es jutos pirms gada un pastāstīšu Tev stāstu. Reiz es piedzimu Balta un tīra. Tad sākās izdzīvošanas spēle. Man likās, ka es dzīvoju pareizi, reiz man daudz likās, reiz es sameloju sev un citiem, jo likās, ka tā ir. Reiz es meklēju ko piedzīvot, reiz likās, ka būs labāk. Nezināju kas runā un ko runā. Reiz es Biju cita, ne es, tālāk no sevis.

Visdrīzāk Tu jūties piekususi un apjukusi no lielā informācijas daudzuma par “garīgumu” (jo kursu ir tik daudz). Tu droši vien Domā, ka visu zini un varbūt tā arī ir. (Jo šobrīd Tev pietiek, bet sekos nākamā neskaidrība ko izzināt). Tu droši vien Domā, ka esi gudrs un varbūt tā arī ir. (Jo Tev daudz diplomi, Tu daudz māki runāt , jo tāda vērtēšana gudrībai ir taču daudziem “cilvēkiem” un tas ir normāli). Tu droši vien Domā, ka Tev par kaut ko ir jāmācās un jākļūst, lai Tu kaut kas būtu un, lai kaut ko saprastu “dzīvē” (jo vecāki Tev to bērnībā iestāstīja un līdz ar to pēc sajūtām šeit uz zemes savādāk nevar).

Tu drošvien meklē mieru meditācijā, grāmatā vai vienkārši tukšā istabā. Visdrīzāk Tu kaut ko meklē un nezini kas tas ir. Tev šķiet, ka Tu tukšs un piepildāms. Tev šķiet, ka nav izejas šim Karmas aplim, ka “jāmaksā” par saviem “sastrādātajiem darbiņiem” un jātur acis un galva uz leju.

Un tā Tu skrien, skrien un meklē… pazaudējot sevi, aizskrienot no sevis arvien tālāk un tālāk. Tu meklē kaut ko, atrodi to, kas nomierina , sagrāb to, tad noķer to mirkļa kaifu un atkal viss no jauna. Ripo šis prieka un skumju ritenis pilns ar ļoti straujiem kritienu, lēcienu trampalīniem. Kā svari šķobās prieks un bēdas. Un Tev šķiet, ka būs gals šim un tad, Tad būs īstā laime…īstie cilvēki, kas mani “aizpildīs”. Nopelnīšu “Lielo naudu” un problēmas vairs nebūs. Vai Sajūti cik šis viss skumji? Hei, cilvēk, tā mēs dzīvojam! Hei, cilvēk, Piecelies no miega!

Tikai Tu esi tas, kas var pacelt šo prieka, bēdu šūpoli vienmērīgā plūdumā… Lai plūst, lai plūst vienmērīgā vibrācijā. Tikai Tu esi tas, kas ir rādītājs visam kas Tev apkārt. Tu esi tas, kuram ir spēks un jauda dziļumā, ne ārpusē, lai radītu savu realitāti. Tikai Tu esi atbildīgs par visu kas notiek!

Viss beigās paliek par vienu skaistu ziedu, savijās kopā un kļūst viens, viens mirklis, skaists mirklis. Un Tu? Tu tikai vēro un smaidi. Staro un spīdi kā saule, jo visi staro un spīd, viss ir reāls un nereālas reizē. Nav nozīmes, nekam nav nozīmes. Tu spīdi, vēro, vēro klusumā, tas Tavs klusums un Tu esi un nēesi. Un smaidi.

Jā, es izgāju 6 mēnešus garo “Baltu praksi” un iesaku Tev ar, ja esi cilvēks, kas jūt, ka Tas Tavs. Paldies, Liels paldies, par iegūldījumu mūsos, visā mūsu grupā, par laiku un domām ko veltiet un veltījāt mums. Līdz zosādām dubultā viss citādāks, savādāks, katra doma vārds cits, jo mans. Paldies, par to ko dariet!

Būt šeit un Tagad, dejot, lidot un būt.
Paldies.
Namaste.
Sirsnībā, Liene Beķere.

***