Deja cauri sistēmai. Maršruts

Deja cauri sistēmai.
Maršruts.

Padomju savienība. Cilvēki ieslodzīti teritorijā. Dzelzs priekškara ieslēgti, sajūtās nospiesti, uz ceļiem notriekti. Dažiem izdevās tikt ārā, pēc citu nospraustiem maršrutiem, ejot sniega pēdās, uz labāku dzīvi, uz labāku pasauli, eksistenci, būtību.
Šodien robežas atvērtas, žogi nojaukti, bet sistēma kļuvusi spēcīgāka. Tā izpletusies cauri pasaulei. Vari ceļot jebkur pasaules plašumos, bet tas ko sastapsi ir tā pati sistēma. Gan eiropā, gan Krievijā, Amerikā, Tuvajos un Tālajos austrumos. Viss viens. Kur izbēgt? Kā tikt ārā, kā kļūt brīvam?
Vairs nav asfaltētu ceļu, nav iemītas taciņas, nav kompasu kas rādītu virzienu. Caur mežiem, purviem, brikšņājiem. Kur ir maršruts?

Viss mainījies, viss savādāks. Ir jāiet pašam. Ir ceļš jāizveido, jāiemin. Katram savs. Katram unikāls.
Maršruts. Tas sevi neatklāj. Tas kluss. Kā neesošs. Tas jārada.
Maršruts uz labāku pasauli. Maršruts uz brīvību.
Tikai tam, tikai patiesībā tam vienīgam ir izveidots šis kurss. To tēmās aprakstam kā iespēju apgūt zinības. Spēt sajust enerģijas, veikt meditācijas…, bet tas viss tikai Tavam prātam. Ne tas ir tas ko vēlos nodot. Patiesais vēstījums ir cits. Un tas ir “Maršruts”! Tas ir Ceļš. Ceļš kurš Tavs! Ja Tu esi gatavs to radīt, to iet, tad mums ir pa ceļam.

Jaunā Brīvības prakse, turpmāk “Tavs Ceļš”, tas Tavs ceļš, Mans ceļš, tas katram savs ceļš.

Lai pieteiktos, raksti e-pastu uz balti@balturaksti.com vai zvani 26690191.

http://www.balturaksti.com/2017/brivibas-prakse-5/