Kā sadzīvot ar sistēmu

Kā sadzīvot ar sistēmu.
Tu atrodies sociālā vidē, ej uz darbu, iepērcies lielveikalā. Jā, tā ir sistēma un Tu esi tajā. Tu apzinies šī visa nebūtiskumu un bezjēdzību, bet esi spiests tajā atgriezties un atgriezties un domāt kā ar to sadzīvot, lai nezaudētu sevi, un varētu turpināt pastāvēt.

Es salīdzināšu šo ar attiecībām. Ir liela māja kurā Tu dzīvo kopā ar kādu cilvēku kurš dažādu apstākļu pēcarī tajā mājā dzīvo, bet Tu, nevēlies ar šo cilvēku būt kopā. Ok, bet ja Tu nevēlies ar šo cilvēku būt kopā tad kāpēc dzīvot ar viņu vienā istabā? Kāpēc gulēt vienā gultā un kāpēc saplūst ar viņu un nodarboties vēl ar seksu??? Ja Tu nevēlies ar viņu būt kopā tad nevajag šo cilvēku ielaist savā teritorijā. Jūs varat vienā mājā līdzpastāvēt cienot viens otru, bet ne sadzīvot.

Tieši tāpat ir ar sistēmu. Nav nepieciešams ar to sadzīvot. Var mierīgi līdzpastāvēt, izturoties ar cieņu pret visu, bet ne saplūst ar to. Ne sadzīvot. Ne ielaist sevī. Atceries! Tu esi Tu un Tev nav jāvibrē vienādās frekvencēs ar sistēmu. Tu vari iet uz darbu, vari aiziet arī līdz lielveikalam ja ir tāda vajadzība, bet Tev Nav “jāatrodas darbā vai lielveikalā”. Tev nav jābūt sistēmā. Esi atsevišķš. Enerģētiski Tu vari atrasties savā teritorijā kur ir šis darbs un lielveikals, bet tas ir cits darbs un cits lielveikals, it kā savādāks. Sajūtās cits. Nesaistīts ar to ko esi radis redzēt. Lai vai kas apkārt notiek, esi savā vilnī! Esi savā ceļā, pārliecināts par sevi. Skaties tikai uz savu ceļu nevis aiz “nav ko darīt” pastaigājies pa blakus taciņām. Esi tas kas Tu esi un nevajadzēs sadzīvot ar tiem ar, kuriem negribās. Visi var līdzpastāvēt un būt, bet katrs savā realitātē, katrs savā visumā, katrs savā izpausmē.

Un vēlreiz pats galvenais! Tu esi Tu pats un tad arī Tev apkārtne būs tāda kā vēlies. Jo apkārtne ir tikai Tavas pasaules atblāzma.