Ceļa gājējiem, Laimes Meklētājiem

Ceļa gājējiem, Laimes Meklētājiem.
Mēs rakstam daudz dažādus rakstus, priekš visiem. Gan tiem, kuri meklē izeju no sistēmas, gan tiem, kuri vēlas izprast sistēmas darbību un pilnvērtīgāk tajā dzīvot, gan tiem, kuri sper pirmo soli, gan tiem kuri pēc 10’000 noietiem soļiem, maldoties caur purviem, aizām, kalniem, upēm, jau pārguruši mēģina atrast izeju. Vai kāds no jums iet pareizāku ceļu? Kāds nepareizu? Nē. Katrs iet savu ceļu. Tāpēc šis raksts būs visiem ceļa gājējiem.
Lai kur katrs ietu, ir viens kopējs mērķis visiem, katram un ikvienam. Un tas ir, “Būt laimīgs”. Laime, visi tiecas pēc tās, cik nu kuram dzīvē ir paveicies to sasmaržot, tai pieskarties, kaut uz dienu, kaut stundu, kaut minūti! Visi zin par ko es šobrīd rakstu un visi, nez kāpēc saprot! Vai tas nešķiet mazliet paradoksāli, ka visi grib būt laimīgi, bet turpina darīt lietas, kuras it kā nes ienākumus, lai pēc tam varētu būt laimīgi, tikai, atceries tagad sevi! Tad kad Tu dzīvē sajuti laimi. Cik tā saistīta ar ienākumiem, cik ar to, ko prezentē par laimi. Atceries savu laimes mirkli. Citam tas bija mīļotā apskāviens, citam bērnība mātes azotē, citam garais ceļš pie tā ko iemīlēji, citam acu skatiens. Vai gribi to atkārtot? Vai gribi atkal būt laimīgs? Tam naudu nevajag, tam atzinību nevajag. Tam gandrīz neko nevajag. Tad ko? Ko vajag tam?
Visās šajās, patiesās laimes mirkļos ir 1 kopīga lieta. Un tā ir “šeit”. Tieši tā. Tā ir tai mirklī, kad šķietami visu sevi esi sasaucis te, pie sevis. Kad ir tik labi, ka katra Tava ķermeņa šūna, katra Tava doma ir nolēmusi izbaudīt šo mirkli. Kā to atkārtot? Pavisam vienkārši. Atceries to, ka laime nekur nav apslēpta. To, ka laime nekur nav jāmeklē. To, ka laime vienmēr ir ar Tevi gaidot kad to uzlūkosi. Tā ir apziņa, ka viss ir labi, ka viss būs labi, ka savādāk nemaz nevar būt. Tā ir iekšēja zināšana par labo, patieso un balto. Kad esi tieši šajā mirklī.
Pamēģini! Sajūti sevi šeit. Tieši šeit kur tagad esi. Iztēlojies kā katra Tava šūna apzinās sevi. Kā katra doma, katra sajūta izgaršo, izbauda šo mirkli. Kad Tu zini, ka esi dzīvs un viss Tevī ir dzīvs. Atlaid to, kas liek Tev ko darīt, lai būtu brīvs. Esi brīvs. Šeit. Savās sajūtās, savās domās. Vienmēr brīvs, Tavā sirdī. Dzīvs.
Sajuti?

Seko savām Skumjām un Tu atradīsi savu Laimi. Seko savai Laimei un Tu atradīsi Sevi. Savā sirdī. Vienmēr un visur. Mūžīgi.