Daudz kas pēdējā laikā ir mainījies

Daudz kas pēdējā laikā ir mainījies un ļoti daudz kas vēl mainīsies. Šobrīd apkopojam visu informāciju, lai to jums varētu nodot, bet pašu būtiskāko uzrakstīsim jau tagad.
Robeža starp garīgo, starp apziņas formu un fizisko realitāti ir izzudusi. Vairs nav šīs fiziskās realitātes kā fakts kas liek Tev būt pasaulē kuru redzi. Jau šobrīd, jau tagad Tu esi tajā pasaulē kur ir Tava apziņa. Par realitāti kļūst tas kam Tu notici. Tas kam pievērs uzmanību. Ja Tu jūties slikti, ka pasauli redzi smagu, pelēku, Tu tādā esi bet ja koncentrē savu ticību, savu uzmanību uz skaisto, apkārt viss sāk mainīties. Sāk mainīties gan Tavas izjūtas, gan sapratne, gan Visa pasaule Tev apkārt. Tu vari pacelties sajūtu augstumos ieraugot to kas skaists, kas patiess un silts. Viss no Tevis šobrīd ir atkarīgs, tikai no Tevis. Tikai. Prāta programma Tev var rādīt ilūziju, uzdot nepareizos jautājumus, aizvedot Tevi realitātē kurā nevēlies būt. Skaties citur! Skaties tur kur gaiši, tur kur patiesi un silti.

Meditatīvi no apakšas uz augšu, no prāta uz sirdi:
Ir smagi, ir ļoti smagi. Viss šķiet pelēks, bezjēdzīgs, tukšs. Viss kā galvā iespiedies jautājumu un atbilžu versijās, bailēs sapinies un informācijā apmaldījies. Bez atmiņas par sevi, bez izpratnes par Tevi, zudis, kā nebijis. Bet tā tam nav jābūt. Tā tas nav būt. Tas citādi spēlēts, tas savādi gūts. Palēnam, šķietot kā saulei pirms lēkta iekrāsojot mākoņa kontūras. Palēnam, ēnām spēlējoties laukā atklājot meža siluetus. Palēnam, iezīmējot atmiņu zaudētos mirkļus, sākam apjaust rītu. Daudz gadu, daudz mūžu, daudz sajūtu zaudēto sevī ir sāpēts. Nu rīts. Tas pārliecinoši tuvojas. Kā uz akmens laukā sēžot Tu vēro mirkļus. Gaišāk, gaišāk un gaišāk.
Šķiet pieskaroties bezgalīgajām skumjām mēs zinām patieso to cēloni un beidzot, beidzot izprotam. Un tas ko ieraugam, ir zemē iedurtais sudraba šķēps, kas maigi nosliecas uz kādu pusi un krītot ieslīd zālē. Ir gaišs. Viss labi saskatāms, viss labi saredzams, tik mazliet pavēss vēl. Rīts. Vēl mirklis un pirmie zelta Saules stari pārņems visu pasauli. Kā vainags tas Tavos matos iesēdīs un sirdi sildīs. Skaties! Acu nenolaid. Tu redzēsi brīnumu, kas visums ir Tavs. Tu esi tam līdzās. Tu esi Tu pats.
Atceries!
Ieskaties!
Un dziedi!
Tā Tava balss.
Tā Tava balss.
Tā Saules balss.
Tā Mūsu balss.