Kas notiek šobrīd!?

Kādu laiku atpakaļ sākām rakstīt šo topiku, par aktuālajām lietām lineārajā laikā. Par to, kas notiek tieši tagad. Un nu ir atkal ko uzrakstīt. Un tiešām ar lielo burtu un desmit izsaukuma zīmēm šodien te var uzrakstīt.

Šobrīd sadalās matricas uzliktā iluzorā viltus struktūra. Ko tas nozīmē!? To, ka režģis, ka struktūra, kas šajā visumā ir mākslīgi uzlikta, sāk brukt kopā. Sadaloties šai struktūrai, sadalās, sadrūp realitāte. Līdzšinējie visuma likumi sāk nestrādāt. Kritiskais punkts ir pāri. Varbūt atminaties tādu filmu kā “Geostorm”. Šķiet, 2017. gada filma, kur knapi izvairījās no Geostorma. Tas ir, kur viens dabas notikums aiz sevis iztaisa otru un tā tālāk. Dabas apstākļi kur vairs nav kontrolējamai. Šobrīd notiek tieši tas pats tikai ne ar dabas apstākļiem, bet ar matricu. Tā sāk brukt un parauj sev līdz, vienu aiz otra, nākamos matricas punktus. Ši “Matrixstorm” vairs nav apturama. Kā tas izpaužas ikdienas dzīvē?
Sākas ar notikumiem kuri pirmajā mirklī šķiet nesaistīti. Negaidīti un neplānoti notikumi viens aiz otra pārsteidz ikdienu. Tie var būt sīkumi, tās var būt lielākas lietas, bet tādas kurām nu noteikti nevajadzēja notikt, vai tādas ar kurām vispār neesat rēķinājušies jo pat prātā nekas tāds nav ienācis. Notikumi turpinās.

Tas, ko varu ieteikt šajā laikā ir nepieķerties nekam. Ar notiekošo spēlējoties mijiedarboties vai ignorēt. Ātri “apķert” notiekošo un izvēlēties alternatīvas. Būt fleksiblam un apķērīgam. Necepties par notiekošo. Pieņemt visu kas notiek jo tas jau ir noticis un nepieņemt faktu nav nekādas nozīmes. Atcerēties, ka Tu esi Tu. Neļauties provokācijām un nenolaisties savās vibrācijās zemu. Pēc iespējas sajūti sevi un savu šī brīža vietu šajā pasaulē. Sajūti kā tā mainās un esi līdzās.

Praktiskie ieteikumi kas palīdz:
1. Nelietot alkoholu;
2. Nelietot ķīmiskās e-vielas;
3. Nelietot cukuru un izstrādājumus kuros pievienots cukurs;
4. Neiespaidoties no negatīvām ziņām, iespējams vispār izvairīties no tām;
5. Ja iespējams, izvairies no gaļas lietošanas uzturā
6. Nelietojiet uzturā nekādus “fast food”, mākslīgās sulas vai limonādes;
7. Samaziniet laiku ko pavadat pie mobīlajiem tālruņiem.
8. Dzeriet pēc iespējas tīru ūdeni.

Šādi ieteikumus varētu rakstīt vēl un vēl, bet sākumā pietiks ar šiem te, augstāk minētiem.

Par cik laiks ir ļoti savdabīgs, tad šonedēļ esam nolēmuši nākt jums pretī vairāk kā citas reizes. Tāpēc, ja kādam situācija ir ļoti smaga, rakstiet facebook uzdodot konkrētu jautājumu un mēs pēc iespējas mēģināsim atbildēt sniedzot padomu. Lūgums rakstīt īsi un konkrēti, lai mums būtu iespējams izlasīt un atbildēt visiem kam šīs atbildes ir nepieciešamas.

Pats galvenais. Pamostoties no sesošā sapņa Tu pamodīsies nākamajā sapnī. Sajūti sevī vai vēlies sapņot citu sapni vai pamosties pavisam.