Pārmaiņu laiks

Pārmaiņu laiks.
Daudz notikumu pēdējā laikā. Daudz notikumu ikdienas dzīvē, pilsētas dzīvē, finansu sektorā, politikā, ekonomikā. Un tas ir tikai sākums. Ticiet man. Sākums kam ļoti lielam. Kas notika, kas notiks un kā notiks. To tūlīt uzrakstīsim.
Tas notika februārī. Liela diena un liela nakts. Tai naktī atbrīvots tika lielākais enerģētiskais egregors. Kristīgais egregors. Tā enerģija atrada ceļu uz savām mājām. Tai naktī tā kļuva brīva. Ko tas nozīmē? Šis pats lielākais egregors bija enerģētiskais akumulators visam uz ko darbojās sistēma. Visam uz ko balstījās deformētā cilvēces apziņas forma. Šis egregors, šī enerģija baroja sistēmu. Tas notika naktī uz 14. Kad atbrīvots tika važās turētais. Kas tālāk, visa kontroles sistēma, viss lielaks mehānisms nu palicis bez enerģētiskā suporta. Palicis vien režģis kurā tas bijis. Līdzīgi kā vesternu filmu filmēšanas laukums kad aizbraukusi filmēšanas komanda. Nav vairs neviena kurš rakstītu scenāriju, caur ko sistēma arona savas šūnas. Tālākie notikumi sekoja jau tai pat nedēļā. Banka, tad pārmaiņas baznīcu sektorā, tad valsts dienesta vadība. Viens aiz otra sāk notikt notikumi jo vairs tie nav kontrolēti. Lielais mehānisms sāk buksēt. Tas līdzīgi, lai vieglāk izprastu, kā mazs bērns kurš nemāk staigāt un viņam tiek turēta roka no šīs egregoriālās enerģijas. Ja vairs to neviens netur, pinoties kājām būs bliukš. Tas līdzīgi kā braucot ar velosipēdu, atlaižot rokas no stūres un aizverot acis. Pavisam drīz seko bliukš. Vairs nav šī enerģijas forma kas tika izmantota sistēmas noturēšanai. Sākas domino efekts. Notikums aiz notikuma. No sākuma mazi, tad lielāki, tad pavisam lieli līdz bliukš. Bet tas nav viss. Šis enerģētiskais smagsvars baroja arī citus egregorus kuri zaudē spēku. Viens aiz otra tie paliek vājāki, viens aiz otra izsīkst. Viens aiz otra atdodot cilvēkam brīvību.
Kā tas izpaužas? Pēc šīs brīvības nakts daudzi jutās savārguši. Tie kuri savu veselību turēja uz šo egregoriālo spēku bāzes, sāk zaudēt to. Daudzi cilvēki sāk zaudēt savas spējas, kuras bija pateicoties šiem egregoriem. Nu jāsāk izmantot savas Sirds spējas. Savu patieso Gaismu. Tā nekad nezudīs. Tā tikai pieņemsies spēkā. Soli pa solim, metru aiz metra. Viss mainās. Viss jau ir mainījies. To zin tikai pati augša esošajā horearhijas ķēdē, kura diez vai vēlas, ka to uzzin pārējie, bet nu to zini arī Tu.
Kas vēl mainījies? Agrāk Tavs punkts “Es esmu” atradās debesīs, kaut kur augšā, bet nu tas atgriezts Tev Tavā sirdī. Tavas pasaules centra nu ir tikai Tevī. Un nu pasaule ir atkarīga no Tevis.
Atbildība. Tas ir viens no būtiskajiem aspektiem šobrīd. Vairs nav uz ko paļauties. Maģiskie amuleti nu ir kļuvuši tikai par skaistiem rotājumiem. Visi šīs pasaules realitāšu mehānismi nu ir kļuvuši par tukšām, novecojušām mantām. Un tieši Tev ir jāuzņemas atbildība par sevi. Tas nenozīmē, ka esi atbildīgs par 100 gadu seniem nodarījumiem. Tas nozīmē to, ka Tu esi atbildīgs par savu izvēli un savu rīcību tagad. Tu pats un neviens cits. Izlem to ko dari, ko saki un pat ko domā.
Vairs nav struktūras pie kā pieturēties. Vairs nav šīs enerģijas aiz kuras slēpties. Nāk brīvība! Un īstā Latvijas atmoda. Jo valsts nav valdība. Valsts ir tauta! Un vienīgā patiesā vara pieder tautai. Katram no mums. Un tieši Tev.
Šī pasaule kļūst brīva. Un tu kļūsti brīvs. Paļaujies un klausi tikai savai sirds apziņai. Un Tu piedzīvosi tieši to ko izvēlēsies, to kas esi Tu. To kāds esi Tu.
Esi brīvs!
Ps:Turpinājumā daudz kas sekos, ļoti daudz kas. Elpo un jūti!