Zināšanas

Zināšanas.
Kas ir patiesās zināšanas? Ja tas ko Tu zini pieder tikai Tev, tad kā tas var mainīt pasauli, kā tas var palīdzēt cilvēkiem? Zināšanas kuras ir vērstas uz privātā labuma gūšanu nav zināšanas. Tās ir deformētas, finansiālu mērķu maksimizēšanai. Tu viens esi ierobežots laikā, iespējās un savā izpausmē tādejādi labumu gūstot tikai pats. Bet vai tas ir labums ja ar to nevari dalīties. Patieso zināšanu vērtība ir tikai tad, ja tās Tu vari nodot citiem, ja tās pieejamas cilvēkiem. Tieši tāpēc, mēs vēlamies nodot šīs zināšanas tālāk. Šoreiz tā ir “Baltu Akupresūra.” Vienam cilvēkam, pilnīgi bez maksas mēs vēlamies nodot šīs zināšanas. Pilnīgi bez maksas. Pilns “Baltu Akupresūras” apmācības kurss Tev. Nodosim visu ko zinam, filosofisko, tehnisko un izpratni par to.
Kādi mūsu noteikumi:
1. Tu jau nodarbojies ar masāžu vai ko līdzīgu, palīdzot citiem cilvēkiem, dziedinot tos, ārstējot tos vai arī vēl neesi sācis, bet Tu tik ļoti vēlies to darīt, ka tas ir gandrīz vai Tavas dzīves lielākais sapnis un gaidi iespēju sākt.
2. Tu apsoli šīs zināšanas neturēt tikai sev, bet nodot tālāk, savas dzīves laikā vismaz 2 citiem cilvēkiem, kuri tik pat ļoti kvēli vēlās tās izmantot, ar noteikumu, ka tie divi nodos citiem diviem un tie savukārt citiem u.t.t., u.t.t., bet tikai tiem kuri ar sirdi tās nesīs palīdzot citiem un kuru galvenais mērķis ir padarīt šo pasauli labāku.

Ja šie 2 punkti ir kontekstā ar Tavu sirdi tad līdz 2018. gada 3. februārim ieskaitot uzraksti mums tepat facebook vai uz e-pastu balti@balturaksti.com
1. Ar ko Tu nodarbojies, vai tā jau ir masāža vai kas cits un ko jau esi apguvis, kādus masāžas vai citu tehniku veidus un kur un kā praktizē;
2. Ja vēl nepraktizē un neesi paspējis neko apgūt tad kāpēc Tu tik ļoti vēlies to darīt un kāpēc alksti šīs zinības;
3. Varbūt Tu jau ko dari, lai pasaule kurā dzīvojam būtu labāka, pastāsti ko un kāpēc;
4. Un vēl kaut ko par sevi uzraksti ko vēlies;
5. Neaizmirsti uzrakstīt arī savu vārdu un uzvārdu;
6. Telefonu saziņai, lai vajadzības gadījumā varam sakomunicēt telefoniski;
7. Būsim priecīgi par pievienotu savu foto kur var redzēt Tavas acis.

Atbildēsim visām vēstulēm kuras atbildīs prasībām. Ja šoreiz izvēlēsimies Tevi tad tiekamies.
Apmācības notiks Saulkrastu pusē. Apmācības būs privātas tāpēc arī apmācību laiks būs, lai Tev ērts.

Patiesā cieņā, Balti.