AKUPRESŪRA

web baltu zvaigzne 90

Ja vēlies kļūt vesels un zini, ka mūsdienu medicīna cīnās ar slimības sekām nevis ar cēloni, tad iespējams esi dzirdējis par Akupresūru.

Akupresūra ir sena dziedināšanas māksla. Izmantojot pirkstus tiek spiests uz dzīvības punktiem, kas stimulē organisma dabiskās pašdziednieciskās spējas. Akupresūras saknes ir gan Baltijā, gan Āzijā un pat seno Indiāņu ciltīs. Šis sadalījums par visu pasauli ir tikai iluzors. Sākums visam ir viens. Tāpat kā cilvēks. Akupresūras dziednieciskā iedarbība klasiski vērojama vairāk nekā 5000 gadu garumā, bet tās saknes stiepjas pat desmitiem tūkstošu gadu senā pagātnē. Ar akupresūras palīdzību vienlaicīgi izmantojot roku spēku un jutību iespējams ārstēt dažādas kaites, mazināt sāpes, uzlabo asinsriti, ārstēt ar stresu saistītas kaites un uzlabot imunitāti, un ne tikai…

 

Cilvēka organismā cirkulē visuma dzīvības enerģija. Kad ķermenī zūd līdzsvars enerģijas plūsmas tiek novirzītas, ķermenī rodas traucējumi un tas izpaužas kā slimība.
Ar akupresūras palīdzību Meistars, iedarbojas uz enerģijas aktīvajiem punktiem cilvēka organismā līdzsvarojot, atjaunojot un normalizējot enerģijas cirkulāciju.

Jāņem vērā, ka AKUPRESŪRA un AKUPUNKTŪRA ir divas pilnīgi dažādas metodes. Akupunktūrā masāža notiek ar adatu palīdzību, kas strādā kā “antenas” visuma un cilvēka sinhronizācijai, kur ķermenis pats atrod savu līdzsvara stāvokli. Vēsturiski tā ir vairāk meditatīva Metode.

SENAJĀ AKUPRESŪRĀ masāžas laikā Meistars ar savu enerģijas lauku, ar roku pirkstiem, delnām vai elkoņiem koriģē enerģijas plūsmas un paplašina fiziskās apziņas enerģētisko lauku. Būtiskas ir Akupresūrā punktu kombinācijas un katram cilvēkam katrā situācijā šīs kombinācijas ir savādākas. Piemēram vienlaicīgi var iedarboties uz punktiem cilvēka mugurā un pēdā.

Bet Pats Svarīgākais ir zināt, ka aktīvie punkti cilvēka organismā pastāvīgi migrē. SENĀS AKUPRESŪRAS metode ļauj noteikt to atrašanās vietu un precīzi iedarboties uz tiem.

 

0000 01cilvecins

 

Misija. Mēs vēlamies ienest senās Baltu vērtības mūsdienās. Šīs vērtības ir mūsu veselības pamats, taču tās kā dārglietas ir dziļi apraktas zem zemes. Šīs vērtības ir pazudušas zem mūsdienu medicīnas biznesa sloga, kura būtība vairs nav palīdzēt cilvēkam būt veselam. Mēs vēlamies, lai informācija un zināšanas par akupresūru būtu jebkuram, tādēļ nākotnē tiek plānos veikt arī apmācību šajā masāžas tradīcijā. Ķermenim nevajag zāles, tajā jau ir viss lai viņš būtu vesels.

 

 

BALTU SENĀS AKUPRESŪRAS PAKALPOJUMI

 

  • VISPĀRĪGĀ MASĀŽA:
  • PADZIĻINĀTĀ MASĀŽA:
  • DZIĻI MEDITATĪVĀ MASĀŽA:
Tiek pastāstīti pamati par pareizu ēšanu, un citām lietām, kas palīdzēs organismam būt līdzsvarā un harmonijā. Pēc tam notiek akupresūras seanss kurā tiek līdzsvarota, atjaunota un normalizēta cilvēka enerģijas cirkulācija. (Kopējais laiks 60min.)
Tiek pastāstīs par pareizu ēšanu, elpošanu, miegu un citām lietām, kas palīdzēs organismam būt līdzsvarā un harmonijā. Pēc tam notiek padziļinātais akupresūras seanss un elpošanas meditācija, kuras laikā tiek līdzsvarota, atjaunota un normalizēta cilvēka enerģijas cirkulācija. Tiek iztīrīti cilvēka enerģijas kanāli. (Kopējais laiks 90 min.)
Tiek pastāstīts par cilvēka veselumu šajā visumā un sniegta pamācība tālākās veselības ceļa gaitās. Pēc tam notiek dziļi meditatīvs akupresūras seanss ar elpošanas meditāciju, kuras laikā tiek iztīrīti cilvēka enerģijas kanāli. Tiek līdzsvarota, atjaunota un normalizēta enerģijas cirkulācija gan fiziskajā plānā, gan zemapziņas dziļākajos slāņos un pat mainīta informatīvā struktūra ģenētiskajā līmenī. (Kopējais laiks 120 min.)

 

Visus “Baltu Akupresūras Masāža” Rakstus vari redzēt ŠEIT ►

Ja vēlies pieteikties uz Baltu Akupresūras Masāžu RAKSTI ŠEIT ► vai zvani mums pa telefonu.

 

 

Kāpēc akupresūra?

 

Šis gads nesīs cilvēcei daudz pārmaiņu. Ļoti daudz. Dažām jūs esat gatavi, daudzām vēl neesat, daudzas pat nenojaušat. Šis ir brīdis, kad atveras debesu vārti, šis ir brīdis, kad dvēseles tiek skaitītas. Šis ir brīdis kad jāizvēlas. Mēs, esam šeit, lai jums palīdzētu, lai palīdzētu tiem, kuri ir gatavi, tiem, kuri šaubās, tiem kuri vēl meklē. Enerģija pastiprinās ar katru elpas vilcienu, gaismas upe ir pacēlusies līdz pašiem krastiem un teju, teju pārplūdīs. Tā izgaismos. Tā izmainīs. Radīs. Ķermenis jau šobrīd ir elektrizēts, šķiet notirpis, galvā dūmaka, sirdī trīsas.
Tiem, kuri ir gatavi spert soli, mēs esam radījuši iespēju palīdzēt. Palīdzēt atjaunot organisma enerģijas līdzsvaru un atvērt apziņu. Jums vajadzēs spēcīgu ķermeni, harmonisku, gatavu, jums vajag atvērtu apziņu, tīru, gaišu, lai spētu transformēt savu dzīvi, pasauli. Lai spētu pieņemt pārmaiņas. Lai mainītu realitāti, lai būtu. Kopš šodienas Balti piedāvā dziļi meditatīvo senās akupresūras masāžu Baltu privātajā retrīta centrā.

 


Facebook   Laipni lūgti apmeklēt arī mūsu BALTU AKUPRESŪRA Facebook lapu ►