BALTU RAKSTI

web baltu zvaigzne 90

Mosties, sajūti savu patieso sevi, sajūti savu sirdi. Prātu izmanto kā organizatoru. Emocijas kā instrumentu. Balsi kā pieskārienu. Veido savu likteni! Mosties un esi. Vienkārši esi. Tu esi…

 

Kā darbojas šī informācija ko rakstam šai lapā? Šis ir atkodēšanas kods. Nav iespējams Tevi savādāk “nocelt” no visiem sistēmas kodiem jo mūsu saziņa notiek caur prātu. Tātad, ar šeit rakstīto informāciju mēs cenšamies “uzinstalēt” Tavā galvā “antivirusa programmu” kura atpazīst un neitralizē maksimāli daudz sistēmas kodu un ļauj Tev pašam tos neitralizēt. Tad, kad Tu to mācēsi, un kad būsi sontaktā ar savu dvēseli, “Balti” informācija vairs Tev nebūs vajadzīga.

 


Visus Baltu Rakstu listi vari redzēt ŠEIT ► vai Tu vari atlasīt sadaļā pa labi skatot Pēdējie raksti, izvēlēties pēc Kategorijas, meklēt meklētājā pēc atslēgas vārdiem vai arhīvā Visi raksti.

Ps: Ja rodas jautājumi – rakstiet, iespēju robežās mēģināsim atbildēt.


Facebook   Laipni lūgti apmeklēt arī mūsu BALTI Facebook lapu ► 

Facebook   Laipni lūgti apmeklēt arī mūsu BALTU ZIŅAS Facebook lapu ► 


 

BALTU AUTORS:

 

autors

 

Kurš ir “Baltu Raksti” autors?

Saņemam ļoti daudz ziņas ar jautājumu, kurš tad ir Baltu autors. Mēs cenšamies atbildēt, bet saprotam, ka vajadzīgs garāks paskaidrojums.

Mūsdienās ir tendence informāciju uztvert kā reliģijas paveidu un sākt pielūgt informācijas sniedzēju. Baltu autora mērķis nav veidot sektas un pulcēt miljons sekotājus, bet sniegt informāciju, tiem cilvēkiem, kuri tiešām to vēlas, kuriem tā ir vajadzīga, kuri ir gatavi šo informāciju uzklausīt, mainīt sevi un pasauli. Mērķis ir iespēju robežās palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams. Šī informācija nav paredzēta masām un tā tiek pasiegta kā informācija, nevis kā kāda cilvēka kulta izpausme. Šie raksti ir cilvēkiem, kuri redz un vēlas redzēt. Baltu Rakstu autors uzsver, ka cilvēkam pašam ir jāsajūt. Šī ir lielākā problēma, ka cilvēki kāda teikto sāk uztvert kā dogmu un sāk sekot rakstītājam nevis savai sirdij, bet ne jau rakstītājā ir tā atbilde, atbilde ir pašos cilvēkos, katrā no mums. Tur nav vajadzīgs kutls. Vajag mosties, lai varētu saskatīt atbildes.

Ne jau informācijas sniedzēja vārds ir svarīgs. Jūs katrs pats esiet tas kurš var atrast to ceļu uz patiesību.

Bet ja Jūs tik ļoti gribat zināt kas stāv aiz šiem rakstiem, tad ziniet, aiz rakstiem stāvat Jūs paši, jo visa informācija ir Jūsos, Jūsu sirdīs, tie ir Jūsu raksti, Jūs paši esat “Balti”