KONSULTĀCIJA

web baltu zvaigzne 90

Privātā konsultācija. Baltu Retrīta Centrā – BALTI iespējams pierakstīties uz privāto konsultāciju pie BALTU RAKSTI autora. Ja vēlies iegūt sīkāku informāciju vai pieteikties konsultācijai tad sazinies ar mums ►

 

Viss apkārt mainās, Tu mainies. Tu to jūti. Neizskaidrojamas sajūtas pārņēmušas, Tu mosties un atceries. Tu redzi savādāk un dzirdi pa visam ko citu nekā agrāk. Tevi vairs neuztrauc tas kas uztrauca agrāk, tas viss ir tik… Jā, es zinu… Tu nejūc prātā, viss ir labi. Ja gribi par to parunāt, nāc! Mēs darām, lai vairāk gaismas, mēs esam lai vairāk gaismas, mēs gribam lai vairāk gaismas, tāpēc Tev šo rakstām. Lai vari būt vesels, lai vari būt harmonijā, lai dzīvo tādu dzīvi kā vēlies, lai vari radīt to, ko pats vēlies, nevis ko sistēma vēlas. Tevī ir milzīga jauda, vai apzinies to un spēj ar to rīkoties savas dvēseles labā? Mēs ar prieku dalīsimies informācijā, lai Tu šo jaudu aptvertu un izmantotu.

 

0000 kkk

 

Jautājumi un Atbildes.

 

Kā notiek konsultācija?

Konsutlācija notiek brīvā gaisotnē. Tu no sākuma īsumā apraksti savu situāciju, ko vēlies uzzināt, ko mainīt. Pēc tam mēs runājamies, pastāstam, parādīsim Tev kā Tev atrast atbildes uz saviem jautājumiem. Ja vēlēsies, ieteiksim Tev kādu risinājumu.

Vai mēs tā visu laiku arī norunāsim?

Ja Tu izvēlies tikai parunāt tad jā, bet ja Tu izvēlies, varam uztaisīsim arī mazu meditāciju.

Vai man citi konsultanti, ekstrasensi, psihologi nevar palīdzēt?

Var Tev palīdzēt arī citi. Katram konsultantam, ekstrasensam, psihologam ir sava pieeja. Mūsu pieeja nav stāstīt Tev kā ir pareizi un kā nepareizi. Mūsu pieeja ir radīt apstākļus, lai Tu pats nonāc līz atbildēm, lai dzirdi to ko saka Tava patiesā sirds, lai sajūti to, lai dzīvo.

Vai kāds cits uzzinās par to ko mēs runājam?

Mūsu saruna ir pilnīgi konfidenciāla.

Cik ilgi notiek konsultācija un kad es varu uz to atbraukt?

Kopā jārēķina aptuveni 2 stundas. Konsultācija notiek 2 reizes par 40 minūtēm ar mazu pārtraukumu vidū. Lai pierakstītos uz konsultāciju sazinies ar mums ► tad arī vienosimies par iespējamajiem laikiem.

Kādus jautājumus es varu uzdot?

Praktiski Tu vari uzdot pilnīgi jebkurus jautājumus. Mēs Tev parādīsim ceļu uz risinājumu, bet ieraudzīsi to Tu. Tava sirds zin atbildi. Mēs noņemsim lieko, kas traucē Tev to sadzirdēt. Bet šeit esam apkopojuši populārākos jautājumus ar kuriem cilvēki pie mums dodas.

Kas vada konsultāciju?

Konsultāciju vada “BALTU RAKSTI” autors.

Un ko man tas dos? Kāds būs tam visam rezultāts?

Tu izpratīsi kur ir visu Tavu problēmu cēlonis un varēsi to atrisināt.

 

Sazinies ar mums ► un nāc. Privātās konsultācijas par to, kas Tev rūp.