MEDITĀCIJA

web baltu zvaigzne 90


Ceļojums mājup. Privātā meditācija. Tu jūti, ka tepat ir atbildes uz Taviem jautājumiem, tepat, tepat, pilnīgi jūtama to smarža gaisā, bet neizdodas tomēr saskatīt. Liekas, ka teju visu sajutīsi, bet kaut kas vēl traucē. Ir tik daudz lasīts, dzirdēts, liekas, visam tak bij jābūt skaidram, bet tomēr nav. Tad kad? Kad galva būs dzidra, kad migla izzudīs? Tagad Tu vari pieredzēt privāto meditāciju Baltu Retrīta Centrā. Mēs Tevi aizvedīsim līdz durvīm aiz kurām ir atbildes ko meklē.

 

0000_2_ meditation

 

Iespēja pierakstīties mūsu privātajā retrīta centrā uz privāto meditāciju.

 

Kas ir Privātā Meditācija un ar ko tā atšķiras no grupu meditācijas?

Privātā meditācija notiek Tev vienam šamaņa klātbūtnē kurš pavada Tevi ceļojumā un seko līdz, lai Tu nokļūtu tur kur esi izvēlējies. Tā nav ieslīgšana eiforijā vai vienkārša domu atslēgšana. Tā ir izvēle un izvēlētā sasniegšana.

Vai spēcīgāka nav grupu meditāija?

Jā. Grupu meditācija ir daudz spēcīgāka par Privāto meditāciju, bet tikai tad, ja grupā ir vairāki šamaņi kuri precīzi apzinās ko dara. Šīs piedāvātās meditācijas ir paredzētas tieši Tavam patiesajam ceļam, Tavas Sirds apzināšanai un šeit grupas efektivitāte ir zemāka nekā Privātā.

Vai es atnākšu un tā arī klusām nosēdēsim 2 vai vairāk stundas?

Nē. Šī ir interaktīvā meditācija. No sākuma sagatavosim Meditācijai Tevi un Tavu prātu atbilstoši Tavai līdzšinējai pieredzei un gatavībai. Tas nozīmē to, ka izstāstīsim ceļojuma būtību un principu. Tad arī kopā tajā dosimies.

Pag, pag. Vai meditācijā netiek izmantotas kādas apreibinošas vielas?

Nē. Meditācija notiek tikai pateicoties Tava paša Apziņai. Notrulināta apziņa psihotropo vielu iedarbībā nav spējīga mainīt realitāti, nav spējīga mainīt dzīvi. Nav spējīga izvēlēties. Ar skaidru prātu Tu sasniegsi daudz vairāk un nokļūsi daudz tālāk.

Cik man daudz reizes būs jāstaigā uz meditācijām? Vai vajadzēs veselu gadu?

Meditāciju kurss sastāv no vienas meditācijas. Jā, tikai vienas. Tajā Tev iedosim gan vajadzīgās zināšanas, gan praksi. Tālāk to praktizēt varēsi mājās. Protams, ja vēlēsies kādreiz atkārtot konkrēto meditāciju pie mums, mēs sniegsim Tev tādu iespēju.

Un ko man tas dos? Kāds būs tam visam rezultāts? Un kuru no zemāk minētajām meditācijām man izvēlēties?

Skaties zemāk pie katra konkrētā meditācijas veida kam tas domāts un kāds būs tam rezultāts. Ja nezini kura meditācija tieši šobrīd Tev ir visnoderīgākā, tad neuztraucies. To uz vietas izvēlēsimies izejot no Tavas līdzšinējās pieredzes un gatavības.

 

 

icon-meditation PAMATA MEDITĀCIJAS

 • SIRDS BALS APZINĀŠANAS MEDITĀCIJA
 • APZIŅAS PAPLAŠINĀŠANAS MEDITĀCIJA
 • PRĀTA KONTROLES MEDITĀCIJA
 • LĒMUMA PIEŅEMŠANAS MEDITĀCIJA
Sirds balss. Tavs patiesais “Es”. Šajā meditācijā parādīsim Tev kā apzināt savu sirds balsi, kā sadzirdēt to. Kā dzīvot sirdī, kā būt brīvam. Brīvam no sistēmas uzspiestām vērtībām, brīvam no prāta kontroles, no ilūzijas. Meditācijas ilgums 2 stundas. 
​Apziņas paplašināšana. Tu esi. Kas Tu esi, kas ir Tava apziņa. Šajā meditācijā parādīsim Tev kā paplašināt savu apziņu, kā dzīvot ne tikai materiālajā pasaulē, bet sajust un vadīt šīs pasaules ilūziju. Meditācijas ilgums 2 stundas.
​Prāta kontrole. Vai Tavs prāts esi Tu. Šajā meditācijā parādīsim Tev kā kontrolēt savu prātu, kā apzināt vai Tavas domas ir Tavas. Kā kontrolēt tās un kā neļaut citiem Tevi iespaidot Meditācijas ilgums 2 stundas.
​Lēmuma pieņemšana. Vai Tavi lēmumi ir Tavi. Kā izvēlēties savu ceļu. Šajā meditācijā parādīsim Tev uz ko tiek balstīti Tavi lēmumi, kā sasniegt izvēlēto un kā ar tiem strādāt. Meditācijas ilgums 2 stundas.

sport-activities-running-icon AKTĪVĀS MEDITĀCIJAS

 • UGUNS OGĻU BASKĀJU TAKA
 • ŪDENS IZJŪTU PELDE
​Uguns meditācija. Kvēlojošo ogļu baskāju taka. Tu un Uguns enerģija. Šajā meditācijā parādīsim Tev uguns būtību un spēku. Kā kontrolēt uguni sevī un kā to radīt. Būt saskaņā ar dabu un laika plūsmu. Meditācijas ilgums 2 stundas. Jāņem vērā, ka šai meditācijai ir būtiski sausi laika apstākļi 🙂 un vēl šis pasākums jāsaplāno vismaz dienu iepriekš jo baskāju takai jāsagatavo daudz malkas.  
​Ūdens izjūtu pelde. Ūdens spēks, tā daba un būtība. Šajā meditācijā parādīsim Tev kā saplūst vienā veselumā ar šo zemes dzīvīvības stīgu. Kā būt par ūdeni un kā ūdeni valdīt sevī. Meditācijas ilgums 2 stundas.

6iypd9jin DZIĻĀS MEDITĀCIJAS

 • APSOLŪTS
​Apsolūts. Šī ir visneparastākā meditācija. Šeit neapstāsimies pie apziņas, neapstāsimies pie dvēseles mājas durvīm. Šeit iesim vēl daudz tālāk. Tālāk aiz visa robežām ko zini, tālāk sevī, aiz sevis. Saplūstot ar visumu, saplūstot ar sevi. Līdz punktam kad esi un tai pat laikā neesi. (Vēlams pirms tam iziet “Sirds bals apzināšanas meditāciju”) Apsolūta meditācijai pieteikties var TIKAI privāti tiekoties un aprunājoties jo jābūt drošiem par to, vai Tavs prāts ir tam gatavs. Šai meditācijai lūgums ļoti stingri ievērot sagatavošanās procedūru. Meditācijas ilgums 3 stundas. Lai top ! 

 

Ja vēlies iegūt sīkāku informāciju vai pieteikties meditācijai tad sazinies ar mums ►

 

 

DIENAS / DIENNAKTS RETRĪTS

 

Dienas / Diennakts retrīts sevī iekļauj 12 / 24 stundu garu meditatīvu pieredzi ar vairākām kombinētām meditācijām, konsultācijām, akupresūras masāžu, protams arī atpūtu, ēdināšanu un naktsmītni.

Vēl ko velies par to zināt? Uz mājām Tu aizbrauksi pavisam cits cilvēks. Cilvēks kurš skaidri apzinās savu sirdi, māk valdīt pār prātu, emocijām, savu visumu un laiku.

Pēc Retrīta ļoti vēlams, lai nākamā diena būtu brīva.

 

Ja vēlies iegūt sīkāku informāciju vai pieteikties retrītam tad sazinies ar mums ►

 

 

 

SAGATAVOŠANĀS MEDITĀCIJAI vai RETRĪAM

 

Ja vēlies labāku rezultātu, iesakām ievērot šos meditācijai sagatavošanās soļus:

 • 10 dienas pirms meditācijas ļoti iesakām nelietot jebkādus alkoholiskos dzērienus;
 • 3 dienas pirms meditācijas iesakām nelietot uzturā gaļas ēdienus;
 • 3 dienas pirms meditācijas iesakām nelietot uzturā maizi kas satur raugu, bulkas, kūkas un tamlīdzīgi;
 • 1 dienu pirms meditācijas iesakām nelietot uzturā cukuru un citus cukurotus ēdienus un dzērienus (var lietot medu un augļus);
 • Meditācijas dienas rītā iesakām ieturēt vieglas vegānas brokastis.

Meditācijas laikā:

 • Meditācijas laikā lūgums izslēgt mobīlo telefonu.

Pēc meditācijas:

 • Lūgums ierēķināt pus stundu laika, lai pēc meditācijas uzreiz nebūtu jākāpj mašīnā un jābrauc.

 

 

Klausies sev piemērotu meditācijas mūziku, kas pārkonvertēta uz A444Hz vai A432Hz:

MŪZIKA MEDITĀCIJAI 444 tested 2 _ 300px

Šobrīd mūzikas sadaļā nav pieejama visa A432 un A444 Hz konvertētā mūzika. Lai sadaļa būtu pieejama, tai vajadzīgs finansiāls atbalsts. Ja vēlies palīzēt, sazinies ar mums.

 

paldies